Новини

У повідомленні колективу газети говориться, що з 12 серпня підприємства видавництва позбавлені можливості реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних. Це повністю паралізувало діяльність газети.

У своїй заяві журналісти пов'язують виниклу проблему з міністром доходів і зборів України Олександром Клименком та відмовою редакції публікувати замовні матеріали про владу.

Директор Експрес груп Андрій Вей розповів, що з 1 по 15 травня журналісти вже стикалися з аналогічною ситуацією. "Тоді податківці теж нам заблокували повноцінну діяльність, спочатку стверджуючи, що діють законно, а потім визнали, що ніяких підстав для блокування підприємств не було. І 16 травня, після багатьох публікацій у пресі, блокада припинилася без будь-яких пояснень. Сьогодні ситуація повторилася. Але тепер ніхто з посадових осіб Міністерства доходів нічого не може пояснити. Тому наша оцінка ситуації дуже проста: дії відомства Клименка - це нова, необмежена законом або мораллю цілеспрямована спроба тиску на редакції газети, які ми видаємо", - сказав він.